JUŻ TYLKO 1 KROK DZIELI CIĘ OD AKTYWACJI TWOJEGO KONTA!

Aby ułatwić Ci proces aktywacji Twojego konta przygotowałem dla Ciebie instrukcję pokazującą krok po kroku jak możesz to zrobić - zwłaszcza, jeżeli nie masz założonego konta na paypalu!

Jak aktywować konto na Akademii SaleUp?

KROK I - ZAŁOŻONE KONTO NA PAYPAL

Pośrednikiem płatności w Akademii SaleUp jest Paypal - jedna z największych i najpopularniejszych firm na świecie dająca możliwość dokonywania szybkich i łatwych zakupów przez internet.

Aby dołączyć do Akademii musisz mieć wcześniej założone konto na Paypalu. Zdecydowałem się akurat na tego operatora płatności, ponieważ w przeciwieństwie do wielu polskich operatorów umożliwia Ci on samodzielne anulowanie Twojej subskrypcji bez konieczności kontaktowania się z Twoim bankiem czy firmą, u której zamówiłeś subskrypcję. Co ważniejsze jesteś w stanie to zrobić za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dzięki temu masz 100% kontrolę nad swoją subskrypcją i możesz ją anulować w dowolnej chwili bez konieczności kontaktowania się z kimkolwiek i bez ryzyka, że nie zdążysz tego zrobić przed terminem kolejnej płatności.

Jeżeli posiadasz już konto na Paypalu - przejdź teraz od razu do kroku drugiego. 

Jeżeli natomiast nie wiesz jak założyć i aktywować konto na Paypalu - zapoznaj się z poniższą instrukcją!

1) Wejdź na adres https://www.paypal.com/welcome/signup i wypełnij 2-stopniowy formularz

Akademia SaleUp to miejsce, które w zaledwie kilka miesięcy ma Ci pomóc w dokonaniu trwałych zmian w Twoim życiu. Proces przez który będziesz przechodził ma jeden cel - zamienienie Cię w handlowca, który przy odpowiedniej znajomości produktu jest w stanie sprzedać niemal wszystko, kocha to co robi i zarabia na tym większe pieniądze niż 80% społeczeństwa.

Jak to jest w ogóle możliwe?

Odpowiedź jest prosta...

Zawartość całej Akademii została przeze mnie zaprojektowana w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci wdrożenie zdobytej wiedzy w praktyce. Wiem, że często po całym dniu pracy jedyne o czym marzysz to odpoczynek. Nie zasypuje Cię więc zbędnymi informacjami, które do niczego nie są Ci potrzebne.

Otrzymujesz ode mnie wyłącznie przetestowaną przeze mnie i moich handlowców wiedzę i narzędzia, które już następnego dnia możesz zacząć stosować z powodzeniem w swojej pracy!

2) Dodaj kartę kredytową do konta na paypal

Gotowe - Twoje konto zostało założone i możesz go użyć do aktywowania konta na Akademii. W Kroku 3 pokażę Ci, jak zarządzać możesz zarządzać swoją subskrypcją!

KROK II - AKTYWOWANIE SUBSKRYBCJI NA AKADEMII SALEUP

1) Gdy masz już założone konto na Paypalu kolejnym krokiem jest wypełnienie formularza zakupu na Akademii SaleUp.

2) Po wypełnieniu formularza zostaniesz przeniesiony do paypala, który poprosi Cię o zalogowanie się do Twojego konta

3) Po zalogowaniu się na konto na paypalu zostaniesz poproszony o potwierdzenie subskrypcji.

4) To wszystko! Po zaakceptowaniu subskrypcji otrzymasz jej potwierdzenie, a na Twojego maila w ciągu kilku minut przyjdzie mail z danymi do Twojego konta na platformie (nadawca wiadomości: Akademia SaleUp)

WAŻNE! Jeżeli po wypełnieniu formularza nie uda Ci się z jakiegoś powodu dokonać płatności za pomocą paypala (wygaśnie Ci na przykład sesja lub zerwie połączenie z internetem), to wypełnij powyższy formularz zakupu jeszcze raz podając po prostu ten sam adres e-mail.

KROK III - ZARZĄDZANIE SUBSKRYPCJĄ

Tak jak wspominałem wcześniej Paypal daje Ci możliwość sprawowania samodzielnej kontroli nad swoją subskrypcją. Jeżeli tylko zechcesz możesz ją przerwać w dowolnym momencie - nie ma żadnych "kruczków" zobowiązujących Cię do pozostania w Akademii na dłużej niż sobie tego życzysz.

Aby zarządzać swoją subskrypcją zaloguj się na swoje konto przez stronę http://paypal.com.


Po zalogowaniu na konto zobaczysz wykaz swoich ostatnich transakcji i opłaconych subskrypcji.

Aby zarządzać subskrypcją po prostu kliknij w interesującą Cię transakcję, a następnie wybierz opcję "Zarządzaj płatnościami użytkownika".

Zostaniesz wtedy przeniesiony na stroną, na której znajdziesz szczegółowe informacje na temat danej subskrypcji oraz jej historię. To w tym miejscu masz możliwość również ją anulować klikając "anuluj".

Jak więc sam widzisz zarządzanie subskrypcją na paypalu jest kwestią 3 kliknięć. To właśnie przez niego najbezpieczniej jest wykupować wszelkiego rodzaju abonamenty - nie musisz się martwić, że przypadkowo zamówisz subskrypcję na kolejnych kilkanaście miesięcy, której nie będziesz mógł wypowiedzieć tak jak czasami ma to miejsce w przypadku mało etycznych firm.

WAŻNE! Jeżeli po wypełnieniu formularza nie uda Ci się z jakiegoś powodu dokonać płatności za pomocą paypala (wygaśnie Ci na przykład sesja lub zerwie połączenie z internetem), to wypełnij powyższy formularz zakupu jeszcze raz podając po prostu ten sam adres e-mail.

Karol Froń - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - 2018